Doprava a platba

Možnosti dopravy a platby

 

Máte už vybrané nové batérie, nabíjačky, alebo iný tovar? Teraz si stačí už iba vybrať niektorú z nižšie uvedených možností platby a potom sa už len tešiť na zásielku s tovarom. Rýchla doprava tovaru priamo až k Vám domov, alebo do práce.

DOPRAVA

TYP DOPRAVY HODNOTA OBJEDNÁVKY CENA DOPRAVY
Slovak Parcel Service (SPS) kuriér (UPS) DO 60 € 3,99 €
Slovak Parcel Service (SPS) kuriér (UPS) NAD 60 € ZADARMO
 Poštový kuriér - Expres kuriér Slovenskej pošty DO 60 € 3,99 €
 Poštový kuriér - Expres kuriér Slovenskej pošty   NAD 60 € ZADARMO 
Slovenská pošta - listová zásielka do 2 kg DO 60 € 2,59 €
Slovenská pošta - listová zásielka do 2 kg NAD 60 € ZADARMO
Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto v SR DO 60 € 1,99 €
Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto v SR NAD 60 € ZADARMO
Doručenie v Košiciach - kuriér Doruč.to
DO 60 €  2,50 €
Doručenie v Košiciach - kuriér Doruč.to NAD 60 € ZADARMO
Osobné vyzdvihnutie v Košiciach NAD 1 € ZADARMO

 

  

Slovak Parcel Service - SPS kuriér (UPS)

SPS logo     UPS logo

Doprava kuriérom Slovak Parcel Service - SPS kuriér (UPS), doručenie Vašej objednávky je realizované v nasledujúci pracovný deň po vyexpedovaní Vašej objednávky v čase od 8:00 - 18:00. Po odoslaní objednávky Vám emailom zašleme čislo Vašej zásielky. V deň doručenia dostanete SMS s číslom na kuriéra, ktorý doručuje Vašu zásielku.

 

Poštový kuriér - Expres kuriér Slovenskej pošty


Doprava expres kuriérom Slovenskej pošty. Doručenie je garantované v nasledujúci pracovný deň, po dni podania v čase od 8:00 - 18:00. Po odoslaní objednávky Vám emailom zašleme čislo Vašej zásielky. V deň doručenia dostanete SMS s číslom na kuriéra, ktorý doručuje Vašu zásielku.

Slovenská pošta - listová zásielka do 2 kg    


Doprava Slovenskou poštou, bežným poštovým doručovateľom, možná len pre malé zásielky do 2 kg. Ak si zvolíte tento spôsob dopravy a tovar bude mať celkovú váhu nad 2 kg, zásielka bude automaticky odoslaná ako Balík na poštu. Doručenie Vašej zásielky do 2 pracovných dní od vyexpedovania Vašej objednávky. Ak Vás poštový doručovateľ nezastihne na adrese, zanechá Vám v schránke zanechá oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok), na základe ktorého si viete zásielku prevziať na pošte.

Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto v SR  

           

Doprava do výdajní Zasielkovňa, viac ako 1000 miest po celej SR. Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Doručenie na výdajné miesto trvá 2-3 pracovné dni. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto Vám prepravca pošle SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať - nemusíte  ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas,žiadny stres: pošlite spätnú SMS prepravcovi a Zásielkovňa Vám lehotu zdarma predĺži až na 21 dní. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená). Maximálna váha zásielky je 5 kg.

Ako funguje Zásielkovňa? Viac sa dozviete tu:

 https://www.zasielkovna.sk/obcania/vyzdvihnutie-zasielky

 

Doručenie v Košiciach - kuriérom doruč.to

doructo_logo_objednavka

V rámci mesta Košice Vám ponúkame doručenie objednávky v deň jej vytvorenia. Balíky doručuje spoločnosť doruč.to v čase od 9:30 do 18:00, platba kuriérovi je možná v hotovosti, alebo kartou. Objednávky prijaté po 14:30 Vám budú doručené v nasledujúci pracovný deň v ranných hodinách. Službu neposkytujeme v mestských častiach Kavečany, Ľudvíkov Dvor, Šaca, Poľov.

 

Osobné vyzdvihnutie v Košiciach 

 

Tovar si po objednaní môžete vyzdvihnúť osobne v Košiciach na našej prevádzke, o pripravení objednávky na vyzdvihnutie Vás budeme informovať emailom a SMS správou. Adresa odberného miesta:

 

Eshop BATERIE.sk

Biznis Centrum Jantár

Jantárova 30

040 01 Košice

6. poschodie, číslo dverí 618.

 

Vyzdvihnutie je možné v prac. dňoch od 10.00 - 16.00.

 

Mapa:

 

  

PLATBA

TYP PLATBY
CENA PLATBY
Dobierka 0,70 €
Bankový prevod
ZADARMO
Online platba kartou ZADARMO
Google / Apple PAY ZADARMO
HOTOVOSŤ ALEBO KARTA (OSOBNÝ ODBER KOŠICE) ZADARMO

 

 

Dobierka

Platba pri prevzatí zásielky, kuriérovi SPS a Poštovému expres kuriérovi je možná platba kartou. Listová zásielka do 2 kg - za tovar zaplatíte poštovému doručovateľovi v hotovosti alebo priamo na pošte pri prevzatí zásielky. Na výdajných miestach Zásielkovne je možné platiť v hotovosti, na niektorých aj kartou (viac info na https://www.zasielkovna.sk/pobocky) Pri osobnom vyzdvihnutí v Košiciach je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou

Bankový prevod

Úhradu za tovar zrealizujete podľa údajov, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní objednávky. Údaje potrebné k úhrade nájdete takisto v emaili o prijatí objednávky.

Online platba kartou, Google / Apple PAY

Jednoduchá a bezpečná platba. Po vytvorení objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú online platobnú bránu, kde po zadaní požadovaných údajov zaplatíte za objednaný tovar. Ak sa Vam transakciu nepodarí zrealizovať, na požiadanie Vám zašleme odkaz na opätovnú platbu.

Hotovosť / karta pri osobnom odbere v Košiciach

Za tovar zaplatíte pri osobnom odbere v Košiciach. Možná aj platba kartou.