Doprava a platba

Možnosti dopravy a platby

 

 

DOPRAVA

TYP DOPRAVY HODNOTA OBJEDNÁVKY CENA DOPRAVY
DPD kuriér DO 60 € 3,99 €
DPD kuriér NAD 60 € ZADARMO
Slovak Parcel Service (SPS) kuriér (UPS) DO 60 € 3,99 €
Slovak Parcel Service (SPS) kuriér (UPS) NAD 60 € ZADARMO
 Poštový kuriér - Expres kuriér Slovenskej pošty DO 60 € 3,99 €
 Poštový kuriér - Expres kuriér Slovenskej pošty   NAD 60 € ZADARMO
Slovenská pošta - listová zásielka do 2 kg DO 60 € 2,79 €
Slovenská pošta - listová zásielka do 2 kg NAD 60 € ZADARMO
Slovenská pošta - BalíkoBOX DO 60 3,49 €
Slovenská pošta - BalíkoBOX NAD 60 € ZADARMO
Packeta (Zásielkovňa) - doručenie na výdajné miesto v SR DO 60 € 2,29 €
 Packeta (Zásielkovňa) - doručenie na výdajné miesto v SR NAD 60 € ZADARMO
Osobný odber Košice OD 0,01 € ZADARMO

 

DPD kuriér doručenie na adresu

DPD logo

Doprava kuriérom DPD na Vami zvolenú adresu, doručenie Vašej objednávky je obvykle realizované v nasledujúci pracovný deň po vyexpedovaní Vašej objednávky v čase od 8:00 - 18:00. Po odoslaní objednávky Vám emailom zašleme čislo Vašej zásielky. V deň doručenia dostanete SMS s informáciou o hodinovom intervale, v ktorom Vám bude doručená Vaša zísielka. Viac info nájdete na stránke prepravcu www.dpd.sk

  

Slovak Parcel Service - SPS kuriér (UPS)

SPS logo     UPS logo

Doprava kuriérom Slovak Parcel Service - SPS kuriér (UPS), doručenie Vašej objednávky je realizované v nasledujúci pracovný deň po vyexpedovaní Vašej objednávky v čase od 8:00 - 18:00. Po odoslaní objednávky Vám emailom zašleme čislo Vašej zásielky. V deň doručenia dostanete SMS s číslom na kuriéra, ktorý doručuje Vašu zásielku. Viac info nájdete na stránke prepravcu www.sps-sro.sk

 

Poštový kuriér - Expres kuriér Slovenskej pošty


Doprava expres kuriérom Slovenskej pošty. Doručenie je garantované v nasledujúci pracovný deň, po dni podania v čase od 8:00 - 18:00. Po odoslaní objednávky Vám emailom zašleme čislo Vašej zásielky. V deň doručenia dostanete SMS s číslom na kuriéra, ktorý doručuje Vašu zásielku.

Slovenská pošta - listová zásielka do 2 kg    


Doprava Slovenskou poštou, bežným poštovým doručovateľom, možná len pre malé zásielky do 2 kg. Ak si zvolíte tento spôsob dopravy a tovar bude mať celkovú váhu nad 2 kg, zásielka bude automaticky odoslaná ako Balík na poštu. Doručenie Vašej zásielky do 2 pracovných dní od vyexpedovania Vašej objednávky. Ak Vás poštový doručovateľ nezastihne na adrese, zanechá Vám v schránke zanechá oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok), na základe ktorého si viete zásielku prevziať na pošte.

Slovenská pošta - BalíkokoBOX

Slovenska posta balikobox

Doručovanie do BalíkoBOXov Slovenskej pošty, vďaka ktorým si svoj balík môžete vyzdvihnúť kedykoľvek bez ohľadu na otváracie hodiny pošty či možnosti kuriéra – hoci aj cez víkend či v noci! Podmienkou dodania zásielky do BalíkoBOXu je uvedenie mobilného telefónneho čísla adresáta, na ktoré mu bude zaslaná potvrdzujúca SMS správa. Po jej prijatí si môže zásielku z BalíkoBOXu vyzdvihnúť do 3 kalendárnych dní, a to po zadaní kódu z SMS správy. Maximálny rozmer pre zásielku dodávanú do BalíkoBOXu je 60 x 50 x 45 cm. Dobierku je možné zaplatiť kartou priamo cez terminál zabudovaný v balíkoboxe.

Viac info nájdete tu: Slovenská pošta - BalíkokoBOX

 

Packeta (Zásielkovňa) - doručenie na výdajné miesto v SR  

           

Doprava do výdajní Packeta (Zásielkovňa), viac ako 4000 miest po celej SR. Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Doručenie na výdajné miesto trvá 1-2 pracovné dni. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto Vám prepravca pošle SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať - nemusíte  ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo. Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas,žiadny stres: pošlite spätnú SMS prepravcovi a Zásielkovňa Vám lehotu zdarma predĺži až na 21 dní. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená). Odberná lehota pre Z-Boxy2 dni a nedá sa predĺžiť. K vyzdvihnutiu zásielky zo Z-Boxu je nutná aplikácia Packeta a pripojenie na internet, vyzdvihnúť ju môže len objednávateľ so svojím telefónom. Maximálna váha zásielky je 5 kg.

Ako funguje Packeta (Zásielkovňa) ? Viac sa dozviete tu:

 

https://www.packeta.sk/prijem

 

Ako funguje Z-Box? Ako sa platí dobierka pri doručení do Zboxu? Všetky informácie sa dozviete tu:

 

https://www.packeta.sk/zbox

 

Osobný odber Košice

Tovar si po objednaní môžete vyzdvihnúť osobne v Košiciach na našej prevádzke, o pripravení objednávky na vyzdvihnutie Vás budeme informovať emailom a SMS správou. Adresa odberného miesta:

 

Eshop BATERIE.sk

Biznis Centrum Jantár

Jantárová 30

040 01 Košice

6. poschodie, číslo dverí 618.

 

Vyzdvihnutie je možné v prac. dňoch od 10.00 - 16.00.

 

Mapa:

 

  

PLATBA

TYP PLATBY
CENA PLATBY
Dobierka 0,90 €
Bankový prevod
ZADARMO
Online platba kartou ZADARMO
Google / Apple PAY ZADARMO
HOTOVOSŤ ALEBO KARTA (OSOBNÝ ODBER KOŠICE) ZADARMO

 

 

Dobierka

Platba pri prevzatí zásielky, kuriérovi DPD, SPS a Poštovému expres kuriérovi je možná platba kartou. Listová zásielka do 2 kg - za tovar zaplatíte poštovému doručovateľovi v hotovosti alebo priamo na pošte pri prevzatí zásielky. Na výdajných miestach Zásielkovne je možné platiť v hotovosti, na niektorých aj kartou (viac info na https://www.packeta.sk/pobocky). Pri osobnom vyzdvihnutí v Košiciach je možné platiť v hotovosti alebo platobnou kartou

Bankový prevod

Úhradu za tovar zrealizujete podľa údajov, ktoré sa Vám zobrazia po odoslaní objednávky. Údaje potrebné k úhrade nájdete takisto v emaili o prijatí objednávky.

Online platba kartou, Google / Apple PAY

Jednoduchá a bezpečná platba. Po vytvorení objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú online platobnú bránu, kde po zadaní požadovaných údajov zaplatíte za objednaný tovar. Ak sa Vam transakciu nepodarí zrealizovať, na požiadanie Vám zašleme odkaz na opätovnú platbu.

Hotovosť / karta pri osobnom odbere v Košiciach

Za tovar zaplatíte pri osobnom odbere v Košiciach. Možná aj platba kartou.